Білизна оптом – ліфчики оптом з Англії

Bilbette Ltd. – імпортер, експортер та дистриб’ютор ексклюзивної нижньої білизни з Англії відомих брендів. У нас ви можете купити білизну оптом таких відомих марок як Marks & Spencer, Next, Boux Avenue, Dunnes, Wonderbra, Ann Summers і багато інших.

Білизна оптом – Marks & Spencer, Next, Boux Avenue, Dunnes, Wonderbra, Ann Summers

Наша багаторічна співпраця з цими західними виробниками нижньої білизни в Англії призвели до приголомшливих результатів і доступності широкого асортименту жіночої білизни, який ми пропонуємо своїм клієнтам.

Ми гарантуємо нашим клієнтам оптом білизну високої якості за дивовижно низькою ціною.

Ми співпрацюємо не тільки в рамках оптової торгівлі. Пропозиція Bilbette також включає в себе роздрібну продаж в Польщі зі знижками, і називається ця програма Bilbette Outlet. Нашу комерційну модель можна прирівняти до добре відомої в Польщі мережі “TK Maxx”.

Жіноча білизна Marks & Spencer, Next, Boux Avenue, Dunnes, Wonderbra, Ann Summers – білизна оптом з Англії

Стратегія Bilbette полягає у веденні правильної цінової політики і наявності широкого асортименту, в основному англійської нижньої білизни і ліфчиків з Англії. Ми відкриті для співпраці з фізичними особами, малими, середніми і великими підприємствами.

Продаж білизни оптом в основному базується на моделі стенду “Bilbette Outlet” в незалежних магазинах нижньої білизни або в інших магазинах з одягом.

I. Купуючи у нас, ви маєте доступ до ексклюзивного товару, якого Ваша конкуренція не має.

II. Заощаджуєте на вартості покупки, так як купуєте оптом за цінами аутлетів.

III. Отже, Ваші клієнти економлять до -80% на роздрібній ціні вишуканих брендів.

В даний час ми співпрацюємо з незалежними салонами жіночого одягу, салонами білизни і аутлетами західних брендів одягу. Ми також відкрито приймаємо нові концепції співпраці, якщо у вас є цікава ідея! Bilbette Ltd – це компанія динамічного розвитку і відкрита для пропозицій з боку клієнтів і співробітників.

жіноча білизна оптом

Жіноча білизна зАнглії від Bilbette доступна в двох категоріях

В продажі жіночої білизни оптом пропонуємо імпорт товару двох категорій

І – висока якість англійської нижньої білизни і бюстгальтерів, без дефектів, 100% нова, що містить оригінальні цінники виробника (в залежності від марки, в деяких випадках цінники можуть бути скорочені або назва виробника вирізана). Саме цей товар доступний в магазинах, що працюють за принципом стенд Bilbette Outlet.

II – 100% нова білизна з Англії з  мінамальними дефектами (наприклад, відсутність декоративних елементів, легкий вигин чашечки і т. д.). Така білизна імпортується спеціально під замовлення клієнта.

Ми забезпечуємо швидку та безпечну доставку товарів до місця призначення через наших кур’єрів UPS та Poczta Polska.